Notice: Undefined index: HTTP_IF_MODIFIED_SINCE in /home/ftpsite/joshis.iprofil.cz/photogalery.php on line 5

Notice: Undefined index: gallery in /home/ftpsite/joshis.iprofil.cz/photogalery.php on line 30
Petr Dvořák - Fotogalerie - joshis.iprofil.cz
 
[ Webhosting profitux.cz ]
Nové osobní stránky Petra Dvořáka

Fotogalerie

Fotogalerie

Vítám Vás v mé fotogalerii.

Naleznete zde obrázky z míst, kam jsem se za svůj relativně krátký život podíval a z akcí, kterých jsem se zůčastnil. Ke každé fotografii se pokusím doplnit nějaký ten krátký komentář, aby to bylo trochu informačně bohatší.

Nejsem profesionální fotograf, proto nikterak neručím za kvalitu a ostrost pořízených fotografií a do ohně bych ruku nedal ani za jejich uměleckou hodnotu - jsou to kýče:o).

Kamarád by řekl, že jsem "fotograf turista", to znamená, že když se mi něco někde líbí, fotím to. Proto se občas stává, že na mých fotkách vlastně ani nic zajímavého není, ať už z důvodu toho, že jsem se nechal unést okamžikem a fotil jsem něco, co bych asi normálně nefotil, nebo z toho důvodu, že než jsem vytáhl fotoaparát, bylo už pozdě... tak jsem vyfotil alespoň scénu, kde se ta zajímavá věc udála.

Jednotlivé fotogalerie

Německo 2008 - Chemnitz a Drážďany

Anne, Hana a já v Drážďanech, 2008 Po pobytu v Utrechtu jsem strávil pár dní u kamarádky Anne v Německu. Navšívili jsme spolu Drážďany a Chemnitz.

Utrecht 2007/08 - Studujní pobyt (Erasmus)

Kroller-Muller Museum, 2007 Poté, co jsem úspěšně absolvoval bakalářské státnice mě čekala další zkouška. Studium na jedné z nejprestižnějších Evropských univerzit (Utrecht) v rámci programu Erasmus.

Londýn 2006 - Dovolená

Hrad Windsor, 2006 Rok po mé první zkušenosti z Lonýna jsem se rozhodl vrátit na místo činu, tentokrát nikoli pracovně, ale čistě rekreačně. Navštívil jsem některé památky, které mi při první návštěvě unikly - návštěvu hradu Windsor či Chistwických zahrad mohu vřele doporučit...

Londýn 2005 - Pracovní pobyt

Londýn v noci, 2005 Poprvé jsem si rozšiřoval obzory a piloval angličtinu na pracovním pobytu ("work and tralvell") v Britské metropoli. Pracoval jsem jako číšník (přesněji "commis waiter"/"runner") v luxusní francouzské restauraci Wiltons přímo v centru Londýna (nedaleko od Picadilly Circus). Mou pravidelnou kratochvílí o polední pauze byly návštěvy nedaleké národní galerie.